توافق‌نامه حریم خصوصی آخرین بار در تاریخ 1 خرداد 1399 به‌روزرسانی گردیده است.

حفظ حریم خصوصی همواره دغدغه ای همگانی بوده و رعایت آن بر همه واجب، از این رو آنتات خود را جهت حفاظت از اطلاعات افرادی که از وب‌سایت ما بازدید نموده و یا برای استفاده از خدمات ما در آن ثبت‌نام می‌نمایند موظف می‌داند. این توافق‌نامه چگونگی تامین این امنیت، نحوه جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی که شما به هنگام ثبت‌نام در سایت و یا استفاده از خدمات، در اختیار ما قرار می‌دهید را بیان می‌نماید.

نگهداری اطلاعات:

آنتات در کشور جمهوری اسلامی ایران مستقر بوده و کلیه اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده، در دیتاسنترهای مورد تایید سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات ایران و بر روی سرورهای داخل کشور نگهداری و ذخیره‌سازی می‌گردند که این امر موجب بالا رفتن امنیت اطلاعات خصوصی شما خواهد شد. شما با ارایه اطلاعات شخصی خود و استفاده از خدمات، موافقت خود را با این موضوع اعلام می‌نمایید. ما بر طبق این توافق‌نامه از اطلاعات شخصی شما نهایت مراقبت و حفاظت را به عمل می‌آوریم. اطلاعات شخصی ذخیره‌سازی‌شده در جمهوری اسلامی ایران مشمول قوانین و مقررات این کشور است و از آن جمله حق دسترسی نظام جمهوری اسلامی، دادگاه‌ها، قوای سه‌گانه، سازمان‌های نظارتی و هر آن‌که صلاحیت قانونی لازم برای درخواست ارایه اطلاعات شخصی شما را داشته باشد مورد تایید ما بوده و در صورت ارایه احضاریه معتبر، حکم دادگاه و یا درخواست‌های رسمی مشابه، اطلاعات شخصی شما در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. بنابراین شما با علم به این واقعیت، رضایت خود را از این موضوع اعلام می‌نمایید.

زمان و نحوه جمع‌آوری اطلاعات:

به‌طورکلی شما می‌توانید بدون نیاز به ارایه اطلاعات شخصی و هویتی از وب‌سایت ما بازدید نمایید. اگرچه در حین بازدید از وب‌سایت و یا استفاده از خدمات، اطلاعات عمومی و ناشناس مانند کوکی‌ها (Cookies)، آدرس آی پی (IP)، مشخصات سیستم‌عامل، مشخصات مرورگر و… به‌صورت خودکار و بدون مشارکت شما توسط سرورهای ما جمع‌آوری می‌شوند که این اطلاعات فاقد مشخصات هویتی و شخصی بوده و کاملا عمومی است. مرورگر اینترنتی شما به‌صورت خودکار بخشی از این اطلاعات ناشناس از قبیل آدرس اینترنتی که شما را به وب‌سایت ما هدایت نموده است، تاریخ و زمان ورود شما به وب‌سایت ما و صفحات بازدیدشده توسط شما را برای سرورهای ما ارسال می‌نماید. این اطلاعات توسط ما برای اهداف درون سازمانی و به منظور تحلیل رویه‌ها و فرآیندها و رفتار مشتریان جهت بهبود وب‌سایت و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آنتات همچنین اطلاعات شخصی را که شما در موارد زیر به‌صورت آگاهانه و با رضایت خود در اختیار ما قرار می‌دهید، جمع‌آوری نموده و مورد استفاده قرار می‌دهد:

عضویت در سایت و ایجاد حساب کاربری به منظور استفاده از خدمات و سرویس‌های ما

ثبت‌نام برای شرکت در رویدادهای آنلاین (وبینار، وب‌کنفرانس، آموزش مجازی، مشاوره آنلاین و…) که با استفاده از خدمات و یا سرویس‌های ما برگزار می‌گردند.

تماس با ما جهت درخواست اطلاعات، پشتیبانی، طرح سوالات و برقراری هرگونه ارتباط با ما

با توجه به اینکه آنتات بستر برگزاری کلاس آنلاین توسط اشخاص حقیقی و حقوقی است و در این بستر امکان تبادل اطلاعات میان کاربران وجود دارد، تاکید می‌گردد از ارایه هرگونه اطلاعات شخصی در محیط مجازی به سایر افراد جدا خودداری نمایید چرا که به دلیل حضور افراد مختلف در این فضا احتمال انتشار اطلاعات تبادل شده بسیار زیاد بوده و در صورت عدم رعایت این امر عواقب ناشی از آن متوجه شما خواهد بود و آنتات هیچ‌گونه تعهدی در خصوص حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما در محیط برگزاری رویدادها را بر عهده ندارد.

نحوه استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده:

اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده در جهت اهداف اصلی کسب‌وکار که شامل موارد زیر می‌گردد استفاده میگردد:

ارایه خدمات آنلاین

بررسی، نظارت و بهبود کیفیت سرویس‌ها و خدمات

پاسخگویی و پشتیبانی درخواست‌های شما مبنی بر استفاده از سرویس‌ها،خدمات و محصولات

اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و محصولات به شما در خصوص آخرین بروزرسانی‌های محصولات، خدمات، اطلاعیه‌ها و پیشنهادهای ویژه به شما. همچنین شما میتوانید در هر زمان از دریافت این اطلاع‌رسانی ها انصراف دهید.

انتشار و به اشتراک‌گذاری اطلاعات:

اطلاعات شخصی شما تحت هیچ شرایطی به اشخاص ثالث ارایه نمیگردد و تنها در صورت دریافت حکم قانونی و یا دستور قضایی از مراجع ذی‌صلاح اقدام به ارایه اطلاعات شخصی شما در حد نیاز و بدون آگاهی و کسب اجازه از شما خواهد گردید.

دسترسی به ویرایش و حذف اطلاعات:

شما در هر زمان میتوانید اطلاعات شخصی خود را که در وب سایت درج گردیده، بازبینی نموده و نسبت به ویرایش، بروزرسانی و یا حذف آن‌ها اقدام نمایید.

امنیت اطلاعات:

حفظ حریم خصوصی و امنیت شما همواره برای ما مهم بوده و از اطلاعات شخصی شما با فرآیندهای مدیریتی، فنی و فیزیکی محفاظت می‌گردد. اما اطلاع داشته باشید صرف نظر از تمامی تلاش‌ها و اقدامات امنیت، در هیچ سیستمی 100% نبوده و هیچ بستر آنلاین غیرقابل نفوذ نیست. اگرچه ما همواره در تلاش برای حفظ امنیت اطلاعات شما هستیم ولی قادر به تضمین امنیت اطلاعات شخصی شما نیستیم، ازاین‌رو خواهشمندیم تمامی تمهیدات امنیتی مانند اطمینان از صحت آدرس اینترنت به هنگام ارایه اطلاعات شخصی، تغییر گذرواژه به‌صورت ماهیانه، استفاده از ترکیب حروف و اعداد و ایجاد گذرواژه‌های پیچیده، به‌روزرسانی مرورگر اینترنتی و… را برای افزایش سطح امنیت اطلاعات شخصی خود به کار گیرید.

ارتباط وب‌سایت‌ها:

وب‌سایت آنتات ممکن است حاوی لینک‌ به سایر وب‌سایت‌ها باشد، اگرچه مستقیما توسط ما مدیریت و نگهداری نمیگردد. اما مسئولیت حفظ حریم خصوصی افراد در وب‌سایت‌های مذکور که توسط اشخاص ثالث اداره می‌شوند و لینک آن‌ها در وب‌سایت ما قرار دارد را بر عهده نمی‌گیریم. از لحظه‌ای که شما وب‌سایت ما را ترک می نمایید، مسئولیت بررسی صلاحیت و راهکارهای‌ امنیت اطلاعات در سایر وب‌سایت‌ها بر عهده شما خواهد بود.

مخاطب سنی:

وب‌سایت و خدمات ما برای مخاطبین عمومی ایجاد شده است و برای مقطع سنی زیر 15 سال هدف گذاری و طراحی نگردیده است. لذا استفاده کودکان زیر 15 سال از خدمات و امکانات منوط به همراهی والدین و یا افراد معتمد بوده و مسئولیت عدم رعایت این موضوع و عواقب ناشی از آن به هیچ عنوان بر عهده آنتات نخواهد بود.

تغییرات و به‌روزرسانی توافق‌نامه:

آنتات ممکن است در بازه‌های زمانی مختلف این توافق‌نامه را به‌روزرسانی نموده و شرایط و مفاد آن را تغییر دهد که در این صورت اطلاع‌رسانی لازم از طریق ایمیل و سایر کانال‌های ارتباطی به آگاهی شما خواهد رسید. دقت داشته باشید پس از این به‌روزرسانی‌ها، ادامه استفاده شما از وب‌سایت و خدمات به منزله پذیرش آگاهانه کلیه مفاد این توافق‌نامه خواهد بود.