توافق نامه استفاده از خدمات آنتات:
آخرین بروزرسانی این توافق‌نامه در تاریخ 1 خرداد ماه 1399 میباشد.

آنتات یک بستر آموزش آنلاین می باشد که کاربر میتواند پس از ثبت نام در آن و انتخاب استاد نسبت به رزرو کلاس های آنلاین با اساتید موجود در سایت اقدام نموده و در ساعت مقرر از طریق سایت، کلاس رزرو شده خود را در قالب این توافقنامه وهمچنین سایر مقرراتی که آنتات درهر زمانی ممکن است منتشر و به روز نماید برگزارکند.
این توافق نامه فی مابین شما به عنوان دارنده حساب کاربری و آنتات به عنوان بستر ارائه دهنده برگزاری کلاس آنلاین منعقد میگردد.

1– حساب کاربری در آنتات :
ایجاد حساب کاربری در سایت منوط به اطلاعات شخصی معتبر از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل می باشد که در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح، آنتات هیچگونه مسئولیتی در پشتیبانی به موقع و مناسب کلاس هایتان نخواهد داشت.
کاربر موظف به حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری و رمز عبور خود به صورت محرمانه بوده و نباید اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد.
چنانچه کاربر با ایجاد حساب های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در وبسایت و یا استفاده از کلاس های رایگان متعدد و یا نظایر آنرا داشته باشد، حساب کاربری بدون هیچگونه تذکر قبلی حذف خواهد شد و کلیه عواقب قانونی آن برعهده کاربر خواهد بود.
پس از ثبت نام در سایت، ایمیل یا شماره تلفن شما جهت اطلاع رسانی کلاس ها و یا سایر اطلاع رسانی های آنتات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
زبان آموز موظف است تا حداکثر 24 ساعت، به پیام (ایمیل یا پیامک) یا تماس دریافت شده از آنتات پاسخگو باشد.

2– رزرو کلاس های آزمایشی و غیرآزمایشی:
هر کاربر تنها حق استفاده از یک جلسه کلاس آزمایشی رایگان در سامانه را داشته و در صورت استفاده بیشتر به هر طریق دیگری از کلاس های رایگان ، اکانت کاربر بدون هیچ تذکری حذف خواهد شد.
آنتات به طورمرتب و پیوسته مطابق الگوریتم های پیشرفته کیفیت آموزش و اطلاعات اساتید را ارزیابی می نماید، اما این به معنی تضمین کیفیت برگزاری کلاس های نمی باشد. لذا کاربرمتعهد است تا پروفایل استاد از قبیل: معرفی استاد، خواندن نظرات و … را به طوردقیق بررسی نماید و سپس با انتخاب خود کلاس آزمایشی را رزرو نماید. تشخیص انتخاب درست استاد بر عهده کاربربوده ودر صورت نیاز به مشاوره میتوانید با پشتیبان تماس بگیرید.

3- مقررات رزرو کلاس با استاد:
رزرو کلاس : بازه زمانی کلاس ها اعم از آزمایشی و یا غیرآزمایشی، در بازه 12 ساعت یا بیشتر قابل رزرو هستند مگر آنکه استاد در پروفایل خود زمان دیگری را اعلام نموده باشد.
لغو کلاس : در صورت لغو کلاس در بازه زمانی 12 ساعت مانده به زمان کلاس، 20 درصد مبلغ پرداختی برای آن کلاس ودر بازه زمانی 4 ساعت یا کمتر مانده به زمان کلاس 30 درصد مبلغ پرداختی برای آن کلاس به عنوان جریمه کسر و مبلغ باقیمانده به کیف پولتان در سایت منتقل خواهد شد. از مبالغ موجود در کیف پولتان میتوانید برای خرید کلاس های آینده خود استفاده نمایید.
تغییر زمان کلاس رزرو شده: تغییر زمان کلاس فقط تا 12 ساعت قبل از زمان کلاس امکان پذیر بوده و در بازه 12 ساعت به زمان کلاس، میبایست از گزینه لغو استفاده کرد.
عدم حضور در کلاس رزرو شده: اگر اقدام لازم همچون لغو و یا تغییرزمان را برای کلاس خود انجام ندهید، به این معنا است که کلاس را شرکت خواهید کرد. در صورت عدم حضور در کلاس رزرو شده خود پس از 20 دقیقه از زمان کلاس، آن کلاس برگزار، تلقی شده و به حساب شما منظور خواهد شد.

4- برگزاری کلاس های رزرو شده:
کیفیت کلیه سرویس های موجود در سایت به صورت پایدار چک میگردد، لذا کاربر موظف است از صحت عملکرد سرویس دهنده و سرعت اینترنت خود اطمینان حاصل نماید تا از کلاس های خود با اینترنتی مناسب استفاده نماید. کاربر تعهد مینماید تمامی کلاس های رزرو شده خود را از طریق بستر آنتات برگزار نماید و در صورت برگزاری بدون هماهنگی خارج از فضای سایت، آنتات هیچگونه مسئولیتی برای پیگیری مشکلات خارج از کلاس ندارد.

5- پوشش و قوانین برگزاری کلاس:
کلیه کاربران متعهد به حفظ پوشش مناسب در حین برگزاری کلاس ها مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند. در غیراینصورت مسئولیت و عواقب قانونی آن برعهده کاربر میباشد.
کلیه کاربران متعهد به حفظ نظم و مدیریت صحیح زمان کلاس خود می باشند، لذا گفتگو می بایست صرفآ مربوط به موضوع کلاس خود با استاد باشد. از صحبت، درخواست ، پیشنهاد ویا گفتگو و بحث پیرامون موضوعات اعتقادی، اخلاقی، مذهبی، سیاسی، روابط بین کشورها، جنسی، نژادی، خصوصی و یا هر موضوع نامربوط با موضوع کلاس اجتناب کرده وقوانین ومقررات کشور را رعایت نماید.
باتوجه و احترام به حفظ حریم خصوصی کاربرو استاد، کاربر تنها با هماهنگی واجازه استاد کلاس، میتواند نسبت به ضبط کلاس جهت استفاده شخصی، تمرین و مرور جلسه اقدام نماید. در صورت به اشتراک گذاری فایل ضبط شده کلاس با سایرین و یا نشرآن در رسانه های مجازی ویا به هر طریق دیگری ، کلیه عواقب و مسئولیت حقوقی آن با کاربر می باشد.
کاربر موظف است تا تمامی کلاس های خود را به موقع و بدون تاخیربرگزار و شرکت نماید.

6- عودت مبلغ کلاس های خریداری شده:
در صورتی که کاربر از ادامه کلاس های خریداری شده خود صرف نظر نماید و یا امکان ادامه کلاس ها با استاد دیگری نیز در سایت وجود نداشته باشد، مبلغ کلاس های پرداختی برای کلاس های موفق برگزار نشده کاربر با کسر 5% جهت انجام امور مرتبط به همان حساب بانکی هنگام ثبت نام کاربرعودت میگردد.
مسئولیت استاد تنها برای تدریس به تعداد کلاس های خریداری شده با وی است و برگزاری، ادامه و خرید دوره های بعدی تنها منوط به ادامه همکاری استاد با در سایت خواهد بود.
در صورتی که تعدادی از کلاس های خریداری شده خود را پس از 3 ماه از زمان خرید، همچنان رزرو نکرده وبرگزار نکنید مبلغ پرداختی برای آن کلاس ها به کیف پول شما درسایت برگشته و میتوانید در صورت نیاز برای خرید کلاس با آن استاد یا سایر اساتید براساس قیمت روز استاد اقدام نمایید.بدیهی است از مبلغ موجود در کیف پولتان تنها میتوانید برای رزرو کلاس با قیمت روز استاد استفاده کنید وپول پرداخت شده به منزله خرید خدمات آموزشی بوده وبرابر مقررات آنتات ومفاد این توافق نامه قابل عودت نیست.

7- شرایط سنی:
کلیه سرویس ها، وب‌سایت و خدمات تنها برای مخاطبین بزرگسال ایجاد شده است و برای بازه سنی زیر 15 سال هدف گذاری و طراحی نگردیده است. لذا استفاده کاربران زیر 15 سال از خدمات و امکانات منوط به همراهی والدین و یا افراد معتمد و یا قیم آنها می باشد و مسئولیت عدم رعایت این موضوع و عواقب احتمالی ناشی از آن به هیچ عنوان بر عهده آنتات نخواهد بود.


8- اعلام نظر:
کاربر تعهد مینماید تا قوانین ومقررات کشور را در بیان کامنت و نظرات خود رعایت نموده و از درج کامنت های توهین آمیز به استاد، وب سایت آنتات و یا هرشخص حقیقی ویا حقوقی دیگری اجتناب نماید.

9– سلب مسئولیت:
آنتات تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاربر اطلاع کامل دارد وتصدیق می نمایدکه با توجه به تدابیر انجام شده و فراهم نبودن امکان ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای کلاس اساتید و کاربر در محیط برگزاری کلاس، همچنان ممکن است گاها” امکان استفاده از برنامه‌ها، محصولات و نرم‌افزارهای جانبی بصورت غیر معمول ویا غیر قانونی توسط بعضی مخاطبین و ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای ارایه شده در کلاسها وجود داشته و قابل پیشگیری نباشد. لذا در صورت انتشار آگاهانه یا غیرآگاهانه محتوای رویدادها توسط استاد و یا زبان آموز و یا هرشخص ثالثی، آنتات هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نداشته و عواقب ناشی از آن تماما متوجه استاد و کاربر خواهد بود لذا رعایت پوشش مناسب وسایر تمهیدات مورد نیاز طبق قوانین جمهوری اسلامی توصیه میگردد.
آنتات تنها، یک بستر برای برگزاری کلاس آنلاین با حضور اساتید و کاربر میباشد. اساتید و کاربران برای حفظ یا حذف پروفایل خود دراین بستر کاملا” مختار می باشند وآنتات هیچگونه تعهدی در قبال فعال بودن درازمدت پروفایل استاد و یا دوره آموزشی در سایت ندارد و لذا در صورت غیرفعال شدن پروفایل استاد ، کاربر میبایست کلاس های خود را با سایر اساتید در سایت ادامه دهد همچنین مسئول کیفیت و نوع محتوای آموزشی با استاد ومرتبط با انتخاب کاربر بوده وآنتات تنها بستر ارتباطی بوده و هیچگونه مسئولیتی ندارد.
کاربر اطلاع دارد که تمام خدمات سامانه بر بستر اینترنت ارائه شده و کیفیت این خدمات به زیرساخت ارتباطی فراهم شده توسط فراهم کننده اینترنت کاربران وابسته است. ازاین‌رو کاربر موظف است تا از اینترنت مناسب و پایدار برای کلاس های خود استفاده کند. در صورتیکه قطع و وصلی های حین کلاس به دلیل نوسانات اینترنت کاربر باشد، آنتات هیچگونه مسئولیتی در عودت مبلغ آن کلاس ندارد.
آنتات تنها ارائه کننده زیرساخت برگزاری کلاس های آنلاین بوده و همچون سایر بسترهای محتوایی دیگر، هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و مطالبی که توسط اساتید در کلاس ها ارائه میشود ندارد.

10– متفرقه:
با توجه به تغییرات سریع ومستمر در حوزه خدمات انلاین، آنتات مجاز است بصورت مستمرنسبت به اصلاح وتعدیل مفاد این توافق نامه اقدام نموده ونسخه های اصلاح شده آن را در سایت به صورت انلاین به روز رسانی نماید.
هر ماده ای از این توافق نامه که بنا به دلایلی به طور کلی یا جزیی بی اعتبار یا غیر قابل اجرا گردد تاثیری برمواد دیگر نخواهد داشت
کلیه اعلانات، اطلاعیه و ابلاغیه ها ی آنتات با کاربران تنها از طریق وب سایت یا ایمیل به کاربران ارسال خواهد شد.
آنتات در هرزمانی میتواند جهت مانیتورینگ و بررسی کلاسها وارد کلاس در حال برگزاری شده گردد.
کاربران موافقت میکنند که در استفاده از بستر آنتات کاملا” قانون مدار، مسوولانه و ومتعهدانه عمل کرده و از حقوق ومنافع مشروع اآنتات، اساتید ودیگر کاربران حمایت وضمانت به عمل می اورند وچنانچه دانسته ویا ندانسته موجب ایجاد هر گونه خسارتی به آنتات یا شخص ثالثی شوند مسوولیت نقص توافق نامه را بر عهده گرفته ومتعهد به پرداخت غرامت وجبران تمامی خسارات مستقیم وغیر مستقیم به آنتات ویا اشخاص ثالث موضوع باشند.
کاربر اذعان می نماید که در کمال صحت وسلامت وبا اگاهی کامل متن این توافق نامه را مطالعه وتایید نموده است وبا درک اهمیت وضرورت رعایت هریک از بندهای توافق نامه موافقت می نماید که آنتات هیچگونه تعهدی نسبت به دعوی ها، جریمه ها،مجازاتها، مسوولیت ها، هزینه ها و یا ضررهای ناشی از نقص مقررات توسط کاربر ویا اساتید ودیگر اشخاص ثالث نخواهد داشت.

11- قانون حکم و حل اختلاف:
این توافق نامه مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم گردیده است و طرفین با استناد به کلیه مفاد و شرایط مندرج در توافق نامه وملحقات وضمیمه های بعدی ملزم گردیده اند کلیه مفادآن را رعایت نمایند. طرفين توافق نمودند در صورت وقوع هرگونه اختلافي راجع به این توافق نامه ویا تفسیر آن موضوع را از طریق مذاکره دوستانه حل وفصل نمایند ودر غیر این صورت نظر نماینده حقوقی آنتات به عنوان داور مرضی الطرفین برای طرفین لازم الاتباع ولازم الاجرا خواهد بود.

آنتات ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.